رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
وب سرویس

 این API به برنامه نویسان این امکان را می دهد تا با کمترین کد نویسی (در حد چند خط) به برنامه های خود قابلیت ارسال و دریافت SMS را اضافه کنند. استفاده از این API در همه زبانهای برنامه نویسی تحت وب و تحت ویندوز امکانپذیر است و می توانید از API در نسخه های متعدد یک برنامه بدون محدودیت و بطور همزمان استفاده کنید.

مستندات کامل

با استفاده از راهنمای کامل و گام به گام ما با API و متدهای آن و همچنین نحوه استفاده از آن آشنا می شوید. راهنمای API کارکرد هر متد به همراه ورودی ها و خروجی های آن و همچنین کدهای خطای مربوطه را شرح می دهد.

نمونه کدهای مختلف

API را می توانید در تمام زبان های برنامه نویسی تحت وب یا تحت ویندوز از قبیل C# ، PHP ، ASP ، جاوا ، دلفی ، VB.net و ... استفاده کنید. ما برنامه های نمونه ای در اختیار شما قرار می دهیم تا با نحوه استفاده از API در زبان های برنامه نویسی C# ، VB.net ، ASP ، PHP و دلفی آشنا شوید.

 

شماره اختصاصی رایگان

به همراه هر نسخه از API یک عدد شماره اختصاصی 14 رقمی شبیه 30007957955374 بصورت اختصاصی به خریدار تقدیم می شود. با این شماره می توانید SMS ارسال کنید و هر کس که به این شماره برای شما SMS بفرستد آن را دریافت کنید.

نحوه خرید

از بخش ثبت نام آنلاین می توانید بسته به نیاز خود یکی از پنل ها را خریداری کرده و استفاده نمایید.