رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
درباره ما

سامانه هوشمند پیام کوتاه ساپ یکی از سرویس های شرکت آذر آمتیس رهام می باشد. ساپ توسط تیم نرم افزاری شرکت آذر آمتیس رهام ، مبتنی بر نیازهای بومی و منطبق با جدیدترین استانداردهای برنامه نویسی طراحی شده است. در ساپ ابزارهای متعددی برای مدیریت ارسال و دریافت پیام کوتاه تعبیه شده است که این ابزارها جوابگوی تمامی صنف ها و اقشار مختلف جامعه می باشد.

ابزارهایی که در ساپ در نظر گرفته شده است نتیجه ساعت ها کار کارشناسان و متخصصان ماهر در حوزه فناوری اطلاعات شرکت آذر آمتیس رهام می باشد. که تعدادی از این ابزارها و امکاناتی که هر صنف می توانند از آن استفاده کنند به شرح زیر می یاشد.

هتل ها می توانند...

کیفیت خدمات خود را با ارسال یک پیامک قدردانی و تشکر پس از خارج شدن مسافر از هتل، ارتقاء دهند، آنها همچنین می توانند در صورتیکه که مسافر وسیله را در هتل جا گذاشته باشد، آن را با پیامک مطلع نمایند.

آژانس های مسافرتی...

با استفاده از پیامک می توانند مشتریان خود را از پیشنهاد های ویژه و جدید مطلع نمایند، حتی این پیامک ها می تواند طبق علاقمندی مشتریان ارسال گردد.

آژانس های مسافرتی می توانند...

با پرسش یک سوال (شما سفر به کدام کشور را دوست دارید؟ 1- ترکیه2-تایلند ...)و دریافت پاسخ آن علاقمندی های مشتریان خود را یافته و در فرصت مناسب تورها و خدمات مرتبط را به آنها ارائه نمایند.

رستوران های واقع در مراکز خرید...

می توانند مشتریان منتظر خود را به جای انتظار در رستوران، با ادامه خرید در مرکز خرید خوشحال نمایند. یک پیامک آنها را از اینکه سفارش آنها آماده تحویل گردیده است مطلع خواهد نمود.

مدارس می توانند...

با یک پیامک اولیاء محصلان را از یک وضعیت اضطراری، یک جلسه و ... آگاه نمایند.

کتاب فروش های می توانند...

با جمع آوری یک پایگاه داده ای از مشتریان و علاقمندی های آنها،با استفاده از یک پیامک آنها را از آخرین کتاب های چاپ شده در حوزه علاقمندی ایشان مطلع نمایند.

بوتیک ها می توانند...

با جمع آوری تاریخ تولد مشتریان خود، با ارسال یک پیامک تبریک و پیشنهاد یک تخفیف در روز تولد آنها، علاوه بر افزایش فروش خود مشتریان خود را نیز خوشحال نمایند.

شرکت های خدماتی کوچک می توانند...

با یک پیامک مشتریان خود را از آماده بودن سفارش مطلع نمایند.

پزشکان می توانند...

با استفاده از یک پیامک بیماران خود را از وقت ویزیت یا برنامه پزشکی مطلع نمایند.

مدیران می توانند...

قبل از جلسات خود یک پیامک کوتاه شامل اطلاعاتی از قبیل موضوع، زمان و آدرس محل برگزاری جلسه را به مدعوین جلسه ارسال نمایند و یا آنها را از کنسل شده جلسه آگاه نمایند.

بوتیک ها میتوانند...

مشتریان خود را از حراجی و حتی رسیدن اجناس جدید مطلع سازند.

بیمه ها میتوانند...

 زمان سر رسید بیمه نامه مشتران را  قبل از موعد مقرر به صورت اتوماتیک همه ساله به آنها اطلاع دهند.

مدارس و آموزشگاه ها می توانند

دانش جویان و دانش آموزان را با ارسال پیامک از روز امتحان و همچنین روز ثبت نام و تاریخ شروع ترم جدید آگاه سازند.